Op de tafel van de documentatiegroep stonden weer vele boeken voor een leuk prijsje die toch wel bijzonder zijn.
Helaas wordt deze tafel bij het binnenkomen vaak overgeslagen maar kijk hier toch ook eens naar de volgende keer. U verrijkt uw verzameling en natuurlijk draagt U ook bij aan de vereniging.
De mensen van de VKTV hadden ook weer leuke en interessante zaken bij zich. Rond deze tafels was het dan ook gezellig druk. Verder stonden er deze keer diverse nieuwe standhouders waar wij zeer blij mee zijn. Wanneer U nu ook eens op de beurs als standhouder wilt staan weten de meesten dat je hiervoor bij Ko Fioole moet zijn. Weet U het niet kijk dan even in de Terugblik hierin staat precies hoe je je moet aanmelden en wat de kosten en regels zijn.
Ik wil dan ook iedereen bedanken voor deze geslaagde beurs en hopelijk allemaal tot een volgende keer.
P.S.
Op de volgende beurs zullen voor de standhouders en bezoekers de toegangsregels strenger gecontroleerd worden. Hierover zal in een volgende Terugblik een stukje staan, tevens wordt dit ook op de website gepubliceerd.